Zostavte si trendy letný outfit: 3 kúsky, ktoré musíte mať

Váš šatník by mal mať základ, ktorý tvoria kvalitné veci, ktoré sa ľahko kombinujú. Ak takýto základ máte, mali by ste ho každú sezónu doplniť o hot kúsky, ktoré zaručia, že budete pôsobiť trendy a ukážu okoliu, že to s módou naozaj viete. Ktoré 3 kúsky by ste toto leto mali mať vo svojom šatníku?

 

Teplákové overaly: hit fashionistiek tohto leta

Overaly máme v šatníku už niekoľko sezón. Podľa materiálu ich môžeme nosiť na formálne udalosti, oslavy, ale aj na párty či kávu s kamarátkou v meste. Toto leto je must have teplákový overal, ktorý fashionistky milujú. Ich výhodou je, že sú pohodlné, ale aj napriek tomu nechajú vyniknúť vašu postavu. Teplákový overal oceníte najmä vtedy, ak vás čaká večerná párty. V auguste už nebýva večer tak teplo, preto nemusíte so sebou ťahať prechodnú bundu a môžete venovať celý večer len zábave.

 

Boy-friend rifle zažívajú svoj vrchol

Ak ste doteraz odolávali trendu boy-friend rifliam, toto leto by ste sa mu mali konečne poddať a zaobstarať si ich v roztrhanom prevedení. Uvidíte, že vás zachránia počas tých dní, keď vám chýba kreativita, ale aj napriek tomu chcete pôsobiť trendy. Ako byť toto leto IN? Skombinujte ich s dámskym body, sakom a teniskami.

 

Stop nudným lodičkám - toto leto stavte na výrazné lodičky

Čo sa týka topánok, chýba nám kreativita a odvaha. Často topánkami len dopĺňame outfit. Skúste niekedy dať svoje topánky do popredia a prispôsobiť im celý outfit. Preto si toto leto zaobstarajte aspoň jedny výrazné lodičky. Nemyslíme tým lodičky vo výraznej farbe. Skúste nájsť lodičky, ktoré majú vzor, prípadne sú riešené zaujímavým tvarom opätku. Experimentujte aj s rôznymi dĺžkami opätkov. Inšpirujte sa outfitmi sýrskych žien, ktoré výrazné lodičky kombinujú s výraznými ľahkými kardiganmi a kimonami.