Tieto novinky vás v zime skvele zahrejú

Zima prišla doslova zo dňa na deň. Ak ste si doteraz nestihli zaobstarať trendy zimné veci, je na to naozaj najvyšší čas. Zaobstarajte si do svojho zimného šatníka pár kúskov, ktoré vašim starším veciam dajú úplne nový rozmer. Prinášame vám pár kúskov, ktoré by ste si mali zaobstarať ešte predtým, ako naplno uderí zima.

 

Khaki parka s ružovou kožušinou

Ak by ste si mali zadovážiť len jeden jediný kúsok do vášho šatníka, určite investujte do khaki parky s ružovou kožušinou, ideálne aj s ružovou podšívkou. Táto parka je must have tejto zimy a obdivné pohľady ostatných fashion maniačok vás zaručene neminú. A určite sa k tomu aj trendy obujte. Ideálnym riešením sú monštrózne tenisky, ktoré ovládli trendy jesennej aj zimnej sezóny. Tieto dva kúsky k sebe dokonale pasujú, preto by ste nad ich kúpou určite mali porozmýšľať.

 

Predĺžená mikina do športového šatníka

Predĺžené mikiny sú skvelou voľbou, ak ste vyznávačkou športovej módy. Tieto mikiny sú trendy a dobre sa kombinujú aj s nohavicami, aj s klasickými džínsami. Pri výbere obuvi však buďte veľmi opatrná - predĺžené mikiny sa veľmi neznesú s elegantnými topánkami na opätkoch. Avšak vyniknú pri takzvaných traktorkách, ktoré sú stále obľúbeným kúskom v pánskej aj v dámskej móde. Ideálnu kombináciu dosiahnete, ak predĺženú mikinu skombinujete s teniskami, ktoré sme spomenuli vyššie.

 

Teplá červená mikina vás zahreje

Signálne farby sú to, čo na jeseň potrebujeme. Dokážu nám zlepšiť náladu, aj priniesť nový vietor do nášho šatníka. Práve signálna červená farba je to, čo váš šatník potrebuje. Zaobstarajte si v tejto farbe teplú mikinu na zips, ktorú využijete oveľa viac, ako si teraz myslíte. Pod zimnou bundou vás skvele zahreje. Zvoľte k nej tmavé slim fit nohavice, prípadne svetlé boyfriend držínsy, ktoré sa znovu tlačia do našich šatníkov.