Sexi šortky? Ukážte svetu ženské zbrane

Asi každá z nás miluje letnú módu. Tvoria ju ľahké a jednoduché kúsky, krátke strihy a vzdušné materiály. Cez leto je oveľa ľahšie vytvoriť si sexi outfit, pretože môžeme odhaliť viac kože. Jedným zo základných kúskov modernej letnej módy sú dámske šortky, v ktorých vyniknú krásne opálené nohy. Ktoré šortky by ste rozhodne mali mať vo svojom šatníku?

BIELE ŠORTKY SÚ ZÁKLADNÝM KÚSKOM ŠATNÍKA

Biela farba neodmysliteľne patrí k letu. Dajú sa nosiť naozaj na milión spôsobov – so športovým tričkom, ľahkou tunikou, ale aj elegantnou blúzkou. Cez leto by ste si mali zaobstarať dámske šortky v bielej farbe, ktoré sa veľmi ľahko kombinujú. Okrem toho v bielej vynikne vaše krásne hnedé opálenie oveľa viac. Biele šortky sa nosia aj s vyšším pásom, s vybíjaním na bokoch (nájdete v našom e-shope), ale aj šortky ultra-krátkeho strihu, v ktorých vynikne aj vaša vyformovaná postava.

VZOROVANÉ ŠORTKY NA LETNÚ PÁRTY

Veselé vzory neodmysliteľne patria k letu a nosia sa na každom kúsku oblečenia. Veľmi trendy sú aj šortky s výrazným vzorom v pastelových a neónových farbách, ktoré sa nosia so vzorovaným dámskym tričkom, ale aj s jednofarebnými kúskami. Vzorované dámske šortky sú ideálne nielen do mesta, ale aj na dobrú večernú párty. Veľmi pekne ukážu napríklad s jednoduchými lodičkami a bielou blúzkou. Nebojte sa použiť aj rôzne doplnky. Už sa nenosí len jeden výrazný kúsok na celý outfit. Pokojne zvoľte viac výrazných šperkov, ale dajte si pozor, aby ste nepôsobili obvešano.

ŽLTÉ ŠORTKY VÁM VYČARIA DOBRÚ NÁLADIČKU

Je vonku stále zamračené? To nevadí, letnú náladu si môžete vyčariť aj pomocou dámskych šortiek v signálnej a veselej žltej farbe. Tieto šortky s vyšívanými guličkami máme aj v našej ponuke. Vďaka nim môžete kedykoľvek nosiť šortky na elegantný spôsob s volánovými blúzkami, ale pokojne ich skombinujte aj so športovým alebo farebným tričkom. K týmto šortkám sa hodia napríklad trendy žabky s umelou kožušinou, ale aj gladiátorky s vysokým viazaním.