Šaty, ktoré využijete aj na jeseň

Veríme, že ste si cez leto šaty poriadne užili. Na jeseň ich nutne nemusíte odložiť. Aj letné šaty sa dajú skombinovať do jesenného outfitu. Len musíte vedieť ako. Kombinácia ľahkých letných materiálov s jesennými kúskami je to, čo by ste mali túto jeseň vyskúšať. Ako skombinovať vaše obľúbené letné šaty a byť trendy na jeseň?

 

Skombinujte tmavé jesenné kúsky so signálnymi šatami

Nenechajte sa strhnúť pochmúrnymi jesennými dňami. Signálne farby vám vyčaria náladu. Vytiahnite svoje obľúbené šaty, najlepšie jednofarebné. Farebné šaty sa budú ideálne kombinovať so šedou farbou, ktorá si skvelo rozumie so žltou, ružovou aj fialovou. Skvelou kombináciou môžu byť šaty, šedý kabát a baretka v krémovej farbe z úpletu, prípadne šál z jednej kolekcie. K tomu si obujte jednoduché čižmy v gaštanovo-hnedej farbe.

 

Minišaty, ktoré sa nosia s výraznými nadkolienkami

Ak vlastníte podobné šaty, určite ste kraľovali letným trendom. Tieto športové šaty však neodkladajte na budúci rok, ale potiahnite to s nimi ešte aj na jeseň. Skombinujte ich s výraznými nadkolienkami a kabátikom siahajúcim do polovice stehien. Vhodnou obuvou budú členkové čižmy, vďaka ktorým vyniknú vaše nohy. Aby ste podtrhli športového ducha týchto šiat, na hlavu si dajte šiltovku. Vhodný je aj malý batoh na chrbát a na večer minikabelka do ruky.

 

Klasická kombinácia v podobe úpletových šiat

Tieto šaty sú skvelou voľbou na studené letné dni, ale aj na jeseň. Zvlášť vtedy, ak máte rada elegantnú módu. Šaty z úpletu sa nosia v kombinácií s čižmami nad kolená a vzorovanými pančuškami. K tomu si oblečte krátky kabátik s falošnou kožušinou. Nezabudnite na doplnky v podobe baretky z úpletu a metalické doplnky, ktoré sú ideálne na jeseň. Ak sú vaše šaty voľné, previažte ich v páse výrazným opaskom, ktorý vytvaruje vašu postavu.