S prechodnou bundou od jari až do jesene

Prechodné bundy sú praktickým spoločníkom počas jari a jesene. Vďaka ním vás neprekvapia vrtochy počasia, ktoré sú pre toto obdobie typické. Avšak prechodné bundy môžete využiť aj cez leto, keď sa vonku ochladí a je zima na ľahké letné oblečenie. Poradíme vám s výberom tej správnej bundy, ktorú môžete nosiť od jari až do jesene.

 

Trendová a romantická

Romantická bunda

Presne taká je prechodná bunda v ružovej farbe s kapucou. Hodí sa predovšetkým k športovým šatníkom v jemných farbách. Jej výhodou je, že vďaka svojej dĺžke siahajúcej do polovice bokov vás zahreje. Zároveň však skryje nejaké kilá navyše po dlhej zime. Vďaka kapuci vás neprekvapí ani dážď a vietor, ktoré sú typické pre prechodné obdobie.

Športová a praktická

Sportova bunda

Presne taká je táto bunda v jasne žltej farbe. Tento štýl sa nosí už niekoľko sezón a je veľmi populárny hlavne u mladých žien. Prechodná bunda sa hodí predovšetkým k rifliam a nohaviciach. Ak je váš šatník zostavený prevažne zo športových kúskov, táto bunda je pre vás tá pravá. Príjemne vás zahreje aj počas chladných letných večerov.

Štýlová a mladistvá

Stylova bunda

Ak ste mladá (alebo sa tak aspoň cítite), siahnite po najštýlovejšom kúsku posledných sezón. Tento model sa zdal populárny doslova zo dňa na deň. Hodí sa hlavne do športových šatníkov. Vaše rifle a mikina bude pôsobiť oveľa trendovejšie, ak si k nim oblečiete štýlový kúsok v podobe tohto strihu prechodnej bundy.

Elegantná a nadčasová

Elegantná bunda

Ste za každých okolností dáma a to sa odráža aj vo vašom šatníku? Potom potrebujete prechodnú bundu, ktorá sa bude hodiť k vašim elegantným sukniam aj nohaviciam. Tento strih obopína vaše krivky a zároveň jej dizajn a prevedenie pôsobí slušne a elegantne. Ak hľadáte kúsok, ktorý sa hodí na formálne aj neformálne príležitosti, tento model bundy je pre vás ten pravý.

Originálna a štýlová

Pripomína váš šatník skôr oblečenie vášho partnera? Ženy, ktoré sa chcú cítiť originálne a zároveň pohodlne, siahajú po výnimočných kúskoch. Táto bombera je v netradičnej farebnej kombinácií a aj jej strih nepôsobí klasicky. Je vhodným spoločníkom do vášho šatníku, keď v ňom prevládajú tepláky, pudlové nohavice a iné športové kúsky.