Módne tipy pre ženy na svadbu

Svadba je prenádherným a jedným z najdôležitejších dní v živote každého zamilovaného páru. Dnešný článok však nebude venovaný mladomanželom, ale hosťom nežného pohlavia. Dámy majú so svadbou veľké množstvo starostí kvôli outfitom a účesom. Čomu sa však treba vyvarovať a na čo netreba zabudnúť?

Zlaďte sa s partnerom

Máte modré šaty? Zožeňte vášmu partnerovi modrú kravatu, motýlika, vreckovku do saka alebo traky. Nielen že na väčšej svadbe každému dôjde, že patríte k sebe. Budete skvele vyzerať aj na spomienkových fotografiách s mladomanželmi.

Nezatieňujte nevestu

Nikto nemá rád ženy, ktoré na seba strhávajú pozornosť. Nevesta musí byť tá najžiarivejšia osoba na celej svadbe a nesmiete na seba svojim správaním, oblečením alebo celkovým vystupovaním nijako upozorňovať. Zvoľte preto jednoduché a nenápadné, no elegantné šaty, za ktoré na vás nebudú statní škaredo pozerať.

Vyzývavosť nechajte doma

Na svadbe môžu byť všetky ženy krásne, no nemali by byť vyzývavé. Príliš krátka sukňa, príliš výrazný make-up, ale aj príliš hlboký výstrih nemusia pôsobiť dôstojne. Stavte radšej na eleganciu, ktorej na svadbe nikdy nie je dosť.  

Myslite na počasie

Vrtochy počasia nás môžu prekvapiť aj v zime. Vždy majte pripravený dáždnik, niečo na seba v prípade ochladenia a ideálne v zálohe aj topánky na prezutie v prípade, že by vás hlavné topánky otlačili alebo sa premočili.

Skúste niečo tradičné

Na slovenských svadbách sa čoraz viac ukazujú rôzne ľudové motívy. Nemusíte prísť v kroji, stačí, ak budú na vašich šatách alebo kabelke ornamenty typické pre oblasť, v ktorej sa svadba odohráva. Verte tomu, že si to ľudia všimnú.