Dámske svetríky - zahrejú a skvelo vyzerajú

Dámske svetríky sú chutným kúskom, ktorý má v šatníku asi každá žena. Ich úlohou je zahriať nás, ich plusom je, že skvele vyzerajú. Ak boli doteraz vo vašom šatníku len mikiny, mali by ste prehodnotiť svoj šatník a zaobstarať si hneď niekoľko kúskov, ktoré sú momentálne IN. Ktoré modely by ste mali mať?

 

IKONA vo svetri so zvieracím motívom

Túto sezónu sú v móde tak trochu infantilné veci. Či už sú to kabelky s disney motívom, priehľadné kabelky alebo detské ruksaky, infantilnosť sa dostala aj na naše oblečenie. Na tričkách aj svetroch sa nosia vtipné zvieracie motívy. Ak chcete udržať krok s módou, zaobstarajte si tento infantilný svetrík so zvieracím motívom z nášho e-shopu. Dá sa skombinovať s riflami aj k roztomilej zvonovej sukni. Či už zvolíte nohavice alebo sukňu, nad topánkami si nemusíte lámať hlavu. Cez deň si obujte svoje obľúbené conversky a večer ich vymeňte za sexi lodičky.

 

CASUAL sveter na každý deň

Štruktúra, to je to, na čo by ste sa mali zamerať. Tento štrukturovaný dámsky svetrík je casual kúskom, ktorý vás zahreje a zároveň skvele vyzerá. Je voľbou práve na tie dni, kedy si nemáte čo obliecť a nemáte ani chuť riešiť kreatívne kreácie. Ak máte chuť oslniť, oblečte si k nemu široké šortky v bordovej farbe a pančuchy v telovej farbe. Ak sa ochladí, skombinujte s čiernou páperovou bundou s imitáciou kožušiny na kapucni.

 

Bordový sveter je jesenné must have tejto sezóny !

Zaobstarajte si na jeseň aspoň pár kúskov v bordovej farbe. Je nepísaným pravidlom, že bordová je farbou jesene. Preto štrukturovaný bordový sveter je kúskom, ktorý by ste si na jeseň mali uloviť. V našom e-shope nájdete tento skvelý kúsok, ktorý len skombinujete s boy friend riflami a máte hot outfit tejto jesene. Tento outfit skvele doplnia široké kozačky a maxi shoper kabelka.