Dámske šortky: predveďte krásne opálené nohy

Asi každá milujeme letnú módu. Tvoria ju ľahké kúsky, krátke strihy a vzdušné materiály. Cez leto je oveľa ľahšie vytvoriť sexi outfit, pretože môžeme odhaliť viac. Jedným zo základných kúskov letnej módy sú dámske šortky, v ktorých vyniknú krásne opálené nohy. Ktoré šortky by ste mali mať vo svojom šatníku?

 

Biele šortky sú základným kúskom šatníka

Biela farba neodmysliteľne patrí k letu. Dajú sa nosiť na milión spôsobov - so športovým tričkom, ľahkou tunikou alebo elegantnou blúzkou. Cez leto by ste si mali zaobstarať dámske šortky v bielej farbe, ktoré sa veľmi ľahko kombinujú. Okrem toho v bielej vynikne vaše opálenie oveľa viac. Nosia sa biele šortky s vyšším pásom, s vybíjaním na bokoch (nájdete v našom e-shope), ale aj šortky ultra krátkeho strihu, v ktorých vynikne aj vaša vyformovaná postava.

 

Vzorované šortky (nielen) na letnú párty

Vzory neodmysliteľne patria k letu a nosia sa na každom kúsku oblečenia. Veľmi trendy sú aj šortky s výrazným vzorom v pastelových farbách, ktoré sa nosia so vzorovaným dámskym tričkom, ale aj s jednoduchými jednofarebnými kúskami. Vzorované dámske šortky sú ideálne nielen do mesta, ale aj na večernú párty. Veľmi pekne ukážu s jednoduchými lodičkami a bielou blúzkou. Nebojte sa použiť aj doplnky. Už sa nenosí len jeden výrazný kúsok na celý outfit. Pokojne zvoľte viac výrazných kúskov, ale dajte si pozor, aby ste nepôsobili obvešaná ako vianočný stromček.

 

Žlté šortky vám vyčaria letnú náladu

Je vonku zamračené? To nevadí, letnú náladu si môžete vyčariť aj pomocou dámskych šortiek v signálnej žltej farbe. Tieto šortky s vyšívanými guličkami máme aj v našej ponuke. Vďaka ním môžete nosiť šortky na elegantný spôsob s volánovými blúzkami, ale pokojne ich skombinujte aj so športovým farebným tričkom. K týmto šortkám sa hodia trendy žabky s umelou kožušinou, ale aj gladiátorkami s vysokým viazaním.