5 skvelých outfitov na vašu letnú dovolenku

Chystáte sa tento rok k moru a nechcete celé dni len preležať na pláži? Ukážte cudzincom v zahraničí, že máte zmysel pre módu a inšpirujte sa niektorým z našich skvelých outfitov, ktoré nájdete aj v našom e-shope!

Letné šaty

Na úplne prvé miesto jednoznačne patria svieže letné šaty. Ľahké, vzdušné, štýlové a komfortné. Mali by ste sa v nich cítiť dobre aj počas tých najväčších horúčav. Jediným dôležitým aspektom pri výbere je zladenie s farbou vašej pokožky. Tá sa však pri mori už na tretí deň krásne sfarbí do hneda.

Šortky a top

Ďalším, trochu športovejším riešením nielen na dovolenku sú letné šortky a nejaký top alebo tričko či tielko. Siahnite po vzdušnejších materiáloch, ktoré vám aj počas tých najhorúcejších dní pomôžu neuvariť sa. Odporúčame staviť na bledšie odtiene.

Bikiny so šatkou

Radi sa pohybujete po plážových kluboch a reštauráciách v plavkách, no nechcete sa cítiť nahá? Skombinujete vaše plavky s veľkou šatkou alebo arafatkou, ktorú si ľahko prehodíte cez celé telo na spôsob plachty vo wellnesse. Takéto šatky sú veľmi vzdušné, no zároveň spoľahlivo zakryjú vaše telo aj plavky.

Antická tunika

Veľmi obľúbeným letným outfitom je aj antická biela tunika. Samozrejmou kombináciou k tomuto kúsku oblečenia sú sandále a nejaká aplikácia do vlasov. Určite však nestúpite vedľa a na pláži budete za hviezdu.

Inšpirujte sa domácim obyvateľstvom

Vaša dovolenka nemusí viesť len do Talianska alebo Chorvátska. Pokojne môžete navštíviť aj orient, Karibik alebo ďaleký východ.  Dobre sa pozrite na ženy, ktoré tam žijú a doneste si domov nejaký praktický letný kúsok. Tradičné oblečenie z ďalekých krajín je väčšinou veľmi praktické a dokážete ho nosiť ako exotický kúsok aj na Slovensku.